APIE MUS

Kaip tapyba leidžia nusiraminti, atsipalaiduoti ir sugrįžti į save po patirto perdegimo

Nuo perdegimo iki tapybos: Mūsų atsiradimo istorija

Kasdienio gyvenimo šurmulyje atrasti ramybės akimirką sau tapo rimtu iššūkiu. Atrodo, kad ir kaip stengies, tačiau skubančios mintys neleidžia nustygti vietoje. Tokia pat yra ir mūsų istorijos esmė, kurios pradžią lėmė ne verslo planas, o asmeninės ramybės paieškos. 

Manotapyba.lt kelionė su tapyba pagal skaičius prasidėjo nuo darbe patirto perdegimo. Kai esi draskomas vidinių vėjų ir blaškomas išorinio chaoso tampa sudėtinga nusiraminti bei atsipalaiduoti. Pradėjus tapyti pasidarė aišku, kad tai yra įtraukiantis užsiėmimas, kuris leis, nors ir trumpam, bet sustoti esamoje akimirkoje, išgyventi čia ir dabar jausmą bei pasinerti į savęs pažinimo kelionę.

Mūsų misija yra suteikti galimybę kiekvienam norinčiam tapyti išbandyti šį įtraukiantį užsiėmimą ir taip susikurti savo kūrybinę terapiją.

Tapyba gali užsiimti kiekvienas, nepaisant jo amžiaus ir sugebėjimų

Kūrybiška patirtis kiekvienam

Tikime, kad menas turi būti prieinamas visiems, nepaisant amžiaus ar turimų įgūdžių. Su šia mintimi siekiame pasiūlyti platų tapybos pagal skaičius asortimentą, kuriame kiekvienas atras tai, kas yra gražiausia jo akiai. 

Tapyba pagal skaičius, tai įtraukiantis užsiėmimas, kur viskas ką Jums reikės padaryti, tai nuspalvinti skaičiumi pažymėtą laukelį su jam priskirta spalva. Mūsų rinkiniai yra aukštos kokybės, o tai leis džiaugtis įspūdingais kūriniais.

Siekiame, kad kiekvieno kūrėjo patirtis būtų kiek įmanoma malonesnė – nuo klientų aptarnavimo iki Jūsų nutapyto paveikslo.

Tapyba tai galimybė nusiraminti, išgyventi esamą akimirką ir pasimėgauti įtraukiančiu procesu

Tapyba - daugiau nei tik užsiėmimas

Tikimės, kad kiekvienas klientas atras laiko sustoti, atsipalaiduoti ir investuoti į savo vidinę ramybę. Mes įsivaizduojame tapybą pagal skaičius ne tik kaip užsiėmimą kurti menui, bet ir kaip galimybę pasinerti į ramybės kupiną akimirką. 

Tik Jūs, spalvos ir iš lėto judantis teptukas drobės paviršiumi. Tai tarsi savotiška meditacija, kuri leidžia pasinerti į spalvingą ramybės pasaulį. Manotapyba.lt – tai lėta kūrybinė terapija greitam gyvenimo tempui.

Ar norėtum ir Tu išmėginti tapybos teikiamą naudą?

Atostogaujame 🌴


ManoTapyba.lt komanda išėjo atostogų nuo Gegužės 18 iki Gegužės 31d.
Užsakymus priimame, tačiau juos išsiųsime tik grįžus po atostogų nuo Birželio 1d.

This will close in 20 seconds